KONST / Litografier / Färglitografi 16274049
nr 1627 4049
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Kungsträdgården. Signerad, numrerad 126/150. Färglitografi, bildmått: 42x58 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:40:32
10/6 18:06:50
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas